Jsme český výrobce oken a dveří SCHÜCO

Posuvné dveře a okna

Vysoce tepelně izolované posuvné a shrnovací dveře z hliníku či plastu otvírají nové dimenze: ze zimní zahrady lze vytvořit rozšířený obytný prostor – společně se zahradou, balkónem a terasou. Díky extrémní stabilitě hliníku je možné realizovat konstrukce s velmi štíhlými profily a neobyčejně velkými skleněnými plochami, které propouští maximum denního světla. Kdo by si nepřál rozšířit si několika rychlými hmaty obytný či pracovní prostor.

Do interiéru nabízíme neizolované posuvné dveře Schüco s celou řadou nových designových konceptů. Obě systémové varianty lze vzájemně návazně kombinovat.

Plast

Excelentní tepelná izolace a komfort

Plastové posuvné dveře značky Schüco s tepelně odděleným prahovým profilem se vyznačují skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Vyberte si i Vy vhodnou variantu, která pasuje k daným stavebním podmínkám. Vaše individuální požadavky jsou přitom samozřejmě vždy na prvním místě.

 • Úzké pohledové šířky
 • Zvýšená ochrana proti vniknutí
 • Řada možností individuálního vzhledu

Schüco EasySlide

Díky promyšleným vícekomorovým plastovým profilům, stavební hloubce 70 milimetrů a velmi kvalitnímu zasklení dosahuje Schüco EasySlide vynikajících tepelně-izolačních hodnot. Práh posuvných dveří se zdvihem je konstruován tak, aby bylo zajištěno tepelné odddělení venkovního a vnitřního prostoru. Tím je účinně eliminován studený podlahový prostor před tímto dveřním elementem. Inovační těsnící systém navíc garantuje maximální vodotěsnost a vzduchotěsnost, jakož i optimální zvukovou izolaci.

 • Maximální odolnost proti vniknutí
 • Velmi tichý systém se snadnou obsluhou
 • Plynulý, bezbarierový průchod
 • Široká nabídka jednobarevného provedení a dřevěných dekorů a hliníkové krycí lišty Schüco Corona TopAlu

Schüco ThermoSlide

Plastové posuvné dveře se zdvihem Schüco ThermoSlide jsou zárukou prosvětlených prostorů, pěkného výhledu a individuálního vzhledu. Jejich konstrukce umožňuje vytvářet nové, velkorysé prostorové koncepty s lepší kvalitou bydlení. Úspora energií neznamená jen přínos v oblasti ochrany klimatu, ale také finanční úsporu – a to je s ohledem na prudce rostoucí ceny energií v zájmu každého stavebníka. Díky promyšleným vícekomorovým plastovým profilům, stavební hloubce 82 mm a kvalitnímu trojsklu dosahuje Schüco ThermoSlide vynikajících tepelně-izolačních hodnot na úrovni pasivního domu (Uw ≤ 0,8 W/(m²K)). To znamená vysoký komfort bydlení s příjemným, konstantním pokojovým klimatem a dodatečnou úsporu drahocenných energií a vysokých nákladů.

 • Maximální odolnost proti vniknutí
 • Maximální vzduchotěsnost a vodotěsnost, optimální zvuková izolace
 • Široká nabídka jednobarevných odstínů a imitací dřeva

Hliník

Lehký a tichý chod, energetická účinnost

Posuvné a shrnovací hliníkové dveře vytváří prosvětlené prostory, nabízí dobrý výhled a zdůrazňují akcenty. Jejich konstrukce umožňuje vytvářet nové, velkorysé prostorové koncepty s lepší kvalitou bydlení. Všechny shrnovací a posuvné konstrukce přesvědčují lehkostí chodu a jednoduchým ovládáním. Proto jsou vhodné k univerzálnímu použití v privátní sféře.

 • Lehký materiál
 • Malé pohledové šířky
 • Optimální zvuková izolace

Posuvný systém Schüco ASS 77 PD

Řada ASS 77 PD (Panoramatický Design) umožňuje realizaci velkoformátových posuvných systémů s maximální transparentností. Tato úprava se vyznačuje minimálními pohledovými šířkami profilů a osazovacím rámem, který je skrytě integrován do stavební konstrukce. Vedle designu přesvědčují tyto hliníkové posuvné dveře také vynikající tepelnou izolací až na úrovni standardu pasivního domu. Do profilu integrovaný pohon a ovládání poskytuje maximum komfortního ovládání.

Posuvný systém Schüco ASS 70.HI

Vysoce tepelně izolovaný systém hliníkových posuvných dveří se zdvihem přesvědčuje perfektní vodotěsností, excelentní zvukovou izolací a odolností proti vniknutí až do třídy RC2/(WK2). ASS 70.HI vytváří tichý a snadno ovladatelný přístup na balkon, terasu nebo zimní zahradu. Jelikož posuvná křídla běží v jedné rovině, odpadají dveřní křídla otvíravá ven nebo dovnitř. Tím získáte více prostoru pro Vaše nápady o uspořádání interiéru.

Posuvný systém Schüco ASS 70 FD

Svazky křídel těchto dveří lze velmi snadno a bez vynaložení větší síly poskládat dovnitř či ven, nebo je posunout doprava a/nebo doleva. Křídla se přitom pohybují velmi tiše po vodících lištách a jsou bezpečně ukotvena nahoře i dole. Jednotlivé elementy jsou rychle a jednoduše skládány do úzkých kompaktních svazků a posouvány do strany. Tím vzniká perfektní spojení vnitřního a venkovního prostředí.

Aktuálně

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Zpracování a kompletní vyřízení dotací z programu Nová zelená úsporám pro naše zákazníky

PLASTOVÁ OKNA SLEVA

Pastová okna SCHUCO v akčních cenách -15% jen do konce ÚNORA!!!

ZIMNÍ ZAHRADY - AKCE

Zimní slevy na ZIMNÍ ZAHRADY objednané do konce ÚNORA 2018.

Rychlý kontakt

Fenbau s.r.o.

Gajdošova 59
702 00 Moravská Ostrava

IČ 258 15 458
DIČ CZ25815458

fenbau@fenbau.cz

Fenbau s.r.o.Gajdošova 59, 702 00 Moravská Ostrava
IČ 258 15 458, DIČ CZ25815458
Tel/fax 596 624 835