Jsme český výrobce oken a dveří SCHÜCO

Stavby

Na začátku je vždy plán, záměr či projekt, na konci výsledný produkt naši práce. Společnost Fenbau realizuje velmi široké spektrum stavebních prací pro rozmanitou klientelu. Společným jmenovatelem však zůstává zákazník. Spolu vytváříme hodnoty, spolu procházíme stavbami a reflektujeme vzájemné požadavky a potřeby staveb. Právě otevřenost a vzájemná komunikativnost vytváří při realicích staveb pozitivní atmosféru, ktrerá se přenášá na výsledky naši práce.

Stavby

Zateplení:

Kvalitní zateplení domu může znamenat nemalou počáteční investici, která se ale brzy vrátí zpět v podobě snížení tepelných ztrát a dosažení až 50% úspory nákladů na vytápění. V době, kdy ceny energií neustále rostou, je to jedna z možností jak ušetřit.

Stavby

Sřechy:

Chystáte se na rekonstrukci střechy a nevíte, co vás čeká a kde začít? Určitě byste nejprve měli rozmyslet, v jakém okamžiku se do rekonstrukce střechy pustit. Většinou o renovaci uvažujeme v souvislosti řešením využití půdního prostoru se zateplením objektu. Jedná se investici, která se vrací v současných rychle rostoucích cenách energií velmi rychle.

Stavby

Výstavba a rekonstrukce

Naše společnost se zabývá výstavbou rodinných nízkoenergetických cihlových domů v různém stádiu dokončení - hrubá stavba, stavba domu na klíč nebo stavba domu dle dohody.

Stavby

Zpevněné plochy a chodníky:

Provádíme pokládku zámkové dlažby, stavíme ploty. Máme zkušenosti s realizacemi většího (výstavba komunikace pro pěší) i menšího (chodníčky) charakteru.

Aktuálně

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Zpracování a kompletní vyřízení dotací z programu Nová zelená úsporám pro naše zákazníky

PLASTOVÁ OKNA SLEVA

Pastová okna SCHUCO v akčních cenách -15% jen do konce ÚNORA!!!

ZIMNÍ ZAHRADY - AKCE

Zimní slevy na ZIMNÍ ZAHRADY objednané do konce ÚNORA 2018.

Rychlý kontakt

Fenbau s.r.o.

Gajdošova 59
702 00 Moravská Ostrava

IČ 258 15 458
DIČ CZ25815458

fenbau@fenbau.cz

Fenbau s.r.o.Gajdošova 59, 702 00 Moravská Ostrava
IČ 258 15 458, DIČ CZ25815458
Tel/fax 596 624 835